Про нас

Meclee - це сервіс професійної турботи і підтримки для людей та компаній, які потребують допомоги кваліфікованих психологів і психотерапевтів. Отримати консультацію можна знаходячись будь-де і з будь-яким психологічним запитом. Наша місія: сприяти зростанню індексу щастя в країнах нашої присутності.

Наша команда

Maksim Kuzmenko

Maksim Kuzmenko

Co-founder & CEO

Все у нас у голові. Якщо підтримувати чистоту в ній, то буде лад і у справах, і в особистому житті, таких людей ми називаємо щасливими.
Психологія - це знання до створення ясності у всіх сферах життя. Використовуючи їх, я визначив свої сенси в кар'єрі:
1. Працювати над соціально корисним та значущим проектом.
2. Бути щасливим, роблячи свою роботу. Це просто, коли твоя робота – допомагати іншим допомагати іншим ставати щасливішими.
3. Створити успішну міжнародну IT-компанію.
На перетині цих смислів виникла ідея створити інструмент для підтримки чистоти в голові, Meclee.
Наші пріорітети:
а) ефективна психологічна допомога
б) безпека клієнта
в) сервіс побудований на довірі та турботі

Andriy Bon

Andriy Bon

Co-founder & CTO

Мало хто думає про те, що IT-сфера пов'язана з високим рівнем стресу. Саме тому IT-фахівці часто стикаються із професійним вигорянням. Про це не замислюєшся доки через кілька років кар'єри це не торкнеться тебе самого. Зіткнувшись із вигорянням, я зрозумів важливість психологічної підтримки у сучасному світі. Рідко буває, коли розробник програмного продукту вбачає результати своєї роботи. Ми можемо автоматизувати складні бізнес-процеси, але моя головна цінність у Meclee - це коли занудна технічна робота допомагає незнайомим людям підібрати собі психолога і відчути полегшення.

Irina Boner

Irina Boner

Chief Therapist

Для мене важливо, щоб психотерапевтична допомога була ефективною та кваліфікованою. А клієнти мали стабільну здорову психіку та гідний рівень життя.
Саме тому ми обираємо фахівців високого рівня, щоб клієнти були у безпеці, та отримували якісну психологічну допомогу.
Я рада бути частиною цього великого проекту.
Тому що Meclee це платформа якості, яка допомагає людям у виборі фахівця за допомогою спеціального вбудованого алгоритму.
Команда молода та прогресивна, ми постійно вдосконалюємось та адаптуємо платформу під потреби клієнтів.