Наші терапевти проходять відбір відповідно до стандартів Європейської Асоціації психотерапії

А також ведуть активну діяльність та входять до професійних спільнот.

 • +10
 • +5
 • +3
 • Перевіряємо освіту

  — Закінчена вища психологічна або медична освіта

  — Додаткова освіта за профільним напрямком психотерапії

 • Перевіряємо
  професіоналізм та досвід

  - Рішення психотерапевтами практичних кейсів

  — Співбесіда для визначення рівня професіоналізму, дотримання етичних норм

 • Кожен фахівець за
  плечима має мінімум

  — 300 годин особистої терапії та від 50 сеансів супервізії

  — Якщо вас не влаштовує психотерапевт, ми підберемо вам вручну кілька інших

Безкоштовна психологічна підтримка від агресії РФ

Ворохаєва Світлана

Досвід 9 років

Перебуваючи багато років в особистій терапії, я можу впевнено сказати, що дуже важливо знайти «свого» психотерапевта. Як зрозуміти, що це сталося? У цьому випадку ви будете відчувати, що вас чують, розуміють, поважають, приймають і ви в безпеці. Хоча сам по собі процес психотерапії може бути нелегким.

1000 грн / 1 сеанс (60 хвилин)
Переглянути профіль
Цельнікер Володимир

Досвід 5 років

Звертайтеся, якщо вас турбує: тривога, депресія, труднощі самовизначення, ЛГБТ+ запити, прокрастинація, хім залежності, не хім залежності, компульсивне переїдання, складнощі у стосунках із партнером(кою), одинокість, невпевненість у собі, емоційна співзалежність, погранічний розлад, травматичний досвід дитинства

800 грн / 1 сеанс (60 хвилин)
Переглянути профіль
Дробот Світлана

Досвід 7 років

Основні запити, з якими працюю: підвищена тривожність, невпевненість у собі, знижена самооцінка, почуття вини, сорому. Як впоратися зі страхами змін у кар'єрі та житті. Хронічна втома та психоемоційне вигорання. Проблеми у стосунках, вікові кризи. Робота з втратами: кохання, розлучення, втрата стабільного життя, близької людини.

1500 грн / 1 сеанс (60 хвилин)
Переглянути профіль
Кірнос Катерина Анатоліївна

Досвід 5 років

-самооцінка -сексуальність -професійне становлення -проблеми у стосунках у парі -стосунки батьків з дітьми та підлітками -питання пов'язані з вагітністю (страхи, труднощі, ЕКО) -психосоматика -важкі життєві ситуації (депресія, панічні атаки, хвороба родича, важкі втрати тощо) -та багато інших.

1100 грн / 1 сеанс (60 хвилин)
Переглянути профіль
Бандура Анастасія

Досвід 3 роки

Консультую з питань самореалізації, зміни якості життя, продуктивності, емоційного вигоряння, втоми, апатії, депресивних станів, прокрастинації, узалежнень, адаптації до змін, відносин з партнером/партнеркою, з сім'єю, з колегами та з собою.

1000 грн / 1 сеанс (60 хвилин)
Переглянути профіль
Жаркова Юлія

Досвід 5 років

Ефективна терапія у підвищенні низької самооцінки,яка заважає будувати кар'єру; Складнощі в стосунках в сім'ї і іншими; Вигорання та Кризи на роботі; Складнощі вибору; Прокрастінаци, агресія. Пережити розлучення або розрив стосунків. Емоційна залежність. Неконтрольовані напади тривоги. Пережити психотравмуючу подію.

1200 грн / 1 сеанс (60 хвилин)
Переглянути профіль
Алексюк Олександра

Досвід 4 роки

Працюю з сімейними парами, підлітками, дітьми від 5 років, тривожністю, дитячо-батьківськими стосунками, особистісними кордонами, пошуком себе, розкриттям лібідо через розвиток сексуальності, психосоматикою, ПА, ПТСР, з переміщеними особами, насиллям, родинами військовослужбовців тощо

1000 грн / 1 сеанс (60 хвилин)
Переглянути профіль
Цирульник Дмитро

Досвід 10 років

Гештальт-терапевт, та навчальний тренер інституту гештальт-терапії МІГІС. Зроблю все, що в моїх силах, щоб створити затишний і ресурсний простір, в якому клієнт зможе довіритися і прожити кризи, впорається з проблемою і далі... робити неможливе, дорослішати і робити вчинки, бажати і створювати нові сенси, наповнювати життя незнайомими відтінками ,

3000 грн / 1 сеанс (60 хвилин)
Переглянути профіль
Тордія Надія

Досвід 13 років

Клієнти приходять до мене з наступними запитами: - конфлікти у сім'і та на роботі; - життєві кризи; - знижена самооцінка; - втрата сенсу життя; - почуття сорому та провини; - тривога, страх; - порушення міжособистісних відносин; - допомога у досягненні цілей

2000 грн / 1 сеанс (60 хвилин)
Переглянути профіль
Калашлінська Наталія

Досвід 10 років

Я допоможу вам, якщо у вас є питання індивідуації, кризи, травм, складних чи аб'юзивних відносин. Також маю великий досвід в работі з тривогами, психосоматикої, невпевненістю, приступами апатіїї чи навпаки ажування, сепараційними процесами та багато інших.

1500 грн / 1 сеанс (60 хвилин)
Переглянути профіль
Протасова (Збаранська) Анна

Досвід 7 років

Практична психолог, тілесно-орієнтована терапевт, сексолог. Основні запити, з якими я допомагаю своїм клієнтам: 1) Ставлення до себе, самоприйняття 2) Пошук ресурсів, внутрішньої опори 3) Стрес, вигоряння, тривожність 4) Психологічні травми 5) Психосоматика, розлади харчової поведінки 6) Проблеми у стосунках 7) Сексуальні проблеми

У психолога повний запис, вільні місця відсутні

1000 грн / 1 сеанс (60 хвилин)
Переглянути профіль
Гладишева Юліана

Досвід 9 років

РПП (компульсивне переїдання, булімія, виборча та обмежувальна харчова поведінка; дитячо-батьківські відносини; тривожні розлади; розлади, пов'язані зі стресом; психосоматика; дисморфофобії; дитячі травми та життєві кризи; жіноча ідентичність, сексуальність. Працюю з дорослими, дітьми (з 3-х років) та підлітками.

1900 грн / 1 сеанс (60 хвилин)
Переглянути профіль
Скрипниченко Наталя

Досвід 7 років

У житті поєдную дві творчі професії: я лікар і психотерапевт. Знання медицини допомагає в психотерапії і навпаки. Практику в гештальт підході. Діалог - основний метод, що використовується мною. Сертифікована. Мої спеціалізації: системна сімейна терапія, робота з кризами та травмами, сексологія, клінічна терапія. Приходьте!

1400 грн / 1 сеанс (60 хвилин)
Переглянути профіль
Запара Інна

Досвід 7 років

До мене можна звернутися якщо у вас депресія, панічні атаки, посттравматичний розлад Якщо вас турбують безсоння, страхи, фобії Надаю допомогу у проживання кризових станів: - вікові та професійні кризи, - зміна сімейної системи (розлучення, поява дитини, втрата близьких, синдром «спустілого гнізда»)

У психолога повний запис, вільні місця відсутні

1500 грн / 1 сеанс (60 хвилин)
Переглянути профіль