Сімейний психолог: онлайн консультація

Одружуючись, ми щасливі, віримо в тотальне щастя в майбутньому та сімейне благополуччя. Але якщо кожен з пари не працював над собою до цього, не цікавився психологією протилежної статі, відносини будуються «по інтуїції». Це рано чи пізно призводить до плачевних наслідків, хоч би якою сильною була любов.

Допоможемо сім'ї з такими питаннями:

 • розібратися в почуттях та бажаннях один одного
 • знайти спільну мову та порозуміння
 • відновити колишню пристрасть та інтерес один до одного
 • виплутатися з усіляких багатокутників
 • домовитися про виховання дітей з партнером

У всіх цих випадках можна домовитися і вирішити проблеми у стосунках, але важливо мати бажання все налагодити. Зберіть всі сили і усвідомлено підійдіть до питання, розуміючи, що настав час розібратися у всьому і повернути щастя в будинок.

Навіщо потрібний сімейний психолог

Варіанта всього два: не чекаючи настання точки кипіння, обговорити між собою всі ситуації та дійти консенсусу, або шукати допомоги у сторонньої людини.

Перший вихід можливий, якщо обидва партнери готові на компроміс і розуміють, що хочуть врятувати сім'ю. Тому що працювати над собою та над стосунками непросто. Особливо коли багато років жили за одним сценарієм, а тепер доводиться все міняти ледь не кардинально. Сімейні сварки можуть бути швидкоплинними і вирішуватися майже миттєво, але, коли невдоволення один одним накопичується роками, все ускладнюється.

Якщо вирішили рятувати сім'ю, але між собою домовитися не вдається, то допоможе психотерапевт для пар. На сеансі він поставить вам правильні питання, після яких стає зрозуміло, в якому напрямку рухатися. Щоразу тепло і закоханість повертатиметься у вашу пару, але лише у випадку, якщо буде що рятувати. Іноді буває, що стосунки сягнули тієї стадії, коли дійсно варто розійтися.

Враховуйте, що сімейна психотерапія не передбачає прийняття рішень замість вас, а лише допомагає зануритися глибше і витягти з підсвідомості справжні почуття, наміри щодо свого партнера.

Питання та відповіді

Чим допомагає сімейний психолог?

+

Простіше та ефективніше скористатися послугами сімейного психотерапевта онлайн. Так ви будете у звичній для себе обстановці (як варіант – у улюблених кріслах, попиваючи чай), розслабтеся, легко відкриєте душу. Психолог для сімейної пари дозволить висловитися кожному з подружжя та знайти точки дотику, дасть прості дієві поради, як правильно виходити зі скандалів та згодом звести їх до мінімуму. Пояснить, як чинити, якщо вам стало звичним тривале мовчання після сварки, відсутнє бажання розмовляти, обіймати і цілувати кохану людину. Ви зрозумієте різницю у психології жінок і чоловіків і дізнаєтесь різні способи для виходу із сімейного конфлікту.

Варто постаратися розібратися з проблемами, чим піти і потім шкодувати про рішення все життя. Дайте шанс своїй сім'ї, дозвольте фахівцю допомогти.

Як вибрати сімейного психолога, на що звертати увагу?

+

На Meclee представлені спеціалісти з вищою освітою (6 років+), досвідом приватної практики від 4-х років. Ми перевірили дипломи, досвід, провели інтерв'ю та отримали рекомендації від їхніх старших колег. Вам залишається покластися на інтуїцію і вибрати свого психолога з кількох запропонованих наприкінці цієї статті. У нас є сімейні психологи з Києва, Харкова, Одеси та інших міст України, але ми проводимо консультації онлайн.

Коли звертаються до сімейного психотерапевта?

+

Найчастіше пара звертається до сімейного психотерапевта у таких ситуаціях:

 • Розібратися в почуттях та бажаннях один одного;
 • Знайти спільну мову та порозуміння;
 • Відновити колишню пристрасть та інтерес один до одного;
 • Виплутатися з усіляких багатокутників;
  • Домовитися про виховання дітей з партнером;
 • Але допомога може бути;

Якщо партнер відмовляється йти до сімейного психолога?

+

Похід до психолога слід розглядати не як послугу своєму партнеру, а як турботу про своє благополуччя. Адже саме ви страждаєте від того, як складаються ваші стосунки і це вам незрозуміло як розібратися з цими почуттями. Сім'я - це система та зміна її частин веде до розвитку всієї системи.

Як відбувається консультація сімейного психолога?

+

Все залежить від школи психотерапії. Це може бути бесіда, можуть використовуватися елементи арт-терапії, наприклад робота з малюнком або метафоричними асоціативними картами. Як кажуть, на смак і колір фломастери різні. В описі профілю наших психологів вказані їх методи роботи, обирайте який сподобався.

Чому обирають нас

Навіть порівнявши усі пропозиції на ринку

Зберігаємо ціну вашого психолога на 365 днів

Наші фахівці регулярно розвиваються і згодом піднімають вартість сеансу, а Meclee фіксує за вами ціну від моменту першої консультації на 365 днів.

Сеанс 60 хвилин

Кожна 6 консультація безкоштовна, тому що сімейні психологи Meclee працюють з вами 60 хвилин, у той час як у спільноті прийнято проводити сеанс 50 хвилин.

Заощаджуємо час на пошуку сумісного з вами фахівця

Ми підберемо вам сімейного психотерапевта, який має:

 • Успішні кейси вирішення вашої проблеми, він розуміє вас
 • У нього схожий з вашим світогляд, ви швидко встановите контакт

Спілкуйтесь з фахівцем у зручному місці

Спілкування з вашим сімейним психологом відбувається в особистому кабінеті по відеозв'язку, або у чаті. Працює на всіх пристроях. Без встановлення додаткових програм.

Простий запис, нагадування та перенесення сеансу

 • Ми надішлемо вам e-mail з інструкцією після оплати і нагадаємо про майбутній сеанс за годину до його початку
 • Якщо у вас зміняться плани, ви можете перенести або скасувати сеанс в особистому кабінеті та гроші повернуться на вашу картку

Підібрати сімейного психолога

Посилання на список сімейних психологів